• Home Tradycja w kosmetyce
Tradycja w kosmetyce

Tradycja w kosmetyce

Mimo, iż kosmetologia jest obecnie bardzo rozwiniętą dziedziną estetyki, w której dużymi pomocami są zaawansowane sprzęty i urządzenia mechaniczne, zastępujące ludzkie ręce, to nadal tradycyjne metody są lubiane i często wybierane, dlatego salony kosmetyczne nie wykluczają ich ze swoich ofert. 

Dla kogo manualne oczyszczanie twarzy?

Zabiegi oczyszczające na twarz w Warszawie według oceny specjalistów są skuteczne i bezpieczne, przeprowadzają bowiem manualne usuwanie zanieczyszczeń skóry. Ręczne zabiegi kosmetyczne przeznaczone są przede wszystkim dla cery tłustej i mieszanej, u których pojawiają się skłonności do powstawania wągrów i zaskórników. Częstym pytaniem, jakie zadają zainteresowane klientki jest to, jak przebiega zabieg? 

Oczyszczanie twarzy krok po kroku

Pierwszym etapem prac, podejmowanych na twarzy, jest jej dokładny demakijaż. Specjalne preparaty, dostosowane do warunków skóry usuwają nadmiar rogowej warstwy naskórka oraz rozpuszczają zastoiny gruczołów łojowych. 

Drugim krokiem jest rozpulchnienie skóry pod wapozonem, czyli urządzeniem wytwarzającym parę wodną. Wynik odpowiedniej temperatury, prowadzi do otwarcia porów, dzięki czemu możliwe jest ich dokładne oczyszczenie. 

Właściwe przystąpienie do prac kosmetycznych to delikatne uciskanie palcami skóry twarzy, celem ostatecznego usunięcia zalegającej w porach treści. Cały proces wykonywany jest w rękawiczkach, dzięki czemu zabieg jest bezpieczny i bardzo higieniczny. 

Zakończeniem zabiegu oczyszczania twarzy w Warszawie jest aplikacja maski i kremu nawilżającego, który ma działanie bakteriobójcze. Dzięki temu efekt jest pogłębiony i widoczny.


Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij