• Home Warto zadbać o brwi
Warto zadbać o brwi

Warto zadbać o brwi

Dbając o swoją twarz czy wykonując makijaż, wiele kobiet nie poświęca swojej uwagi brwiom, czasem dlatego, że są one mało widoczne na skutek przerzedzenia się i wypłowienia koloru z powodu słońca. Te panie jednak, które poddają swoje łuki brwiowe odpowiednim działaniom, dobrze wiedzą, jak wielkie ma to znaczenie – nie tylko dla oprawy oczu, ale dla całej twarzy. Warto choć raz zadbać o swoje brwi i przekonać się, jak wielkie to będzie miało znaczenie – może odmienić twarz nie do poznania!

Regulacja brwi – to ważne

Dbanie o brwi warto zacząć od ich wyregulowania. Znaleźć można wiele porad na w serwisie Trena.pl, na temat tego, jak wyregulować brwi, a niektóre są dość trudne do zastosowania, jak na przykład wyznaczanie długości łuków za pomocą ołówków. W przypadku, kiedy nie potrafi się tego zrobić dobrze lub istnieją obawy, że pogorszy się wygląd swoich brwi, zamiast go poprawić, warto udać się do kosmetyczki. Wykonanie tego zabiegu prawdopodobnie zajmie tylko kilka minut i będzie kosztowało śmiesznie mało, efekt zaś będzie świetny. W dodatku od tej pory już będzie się wiedziało, jak depilować brwi, by łuki osiągały pożądany wygląd.

Wzmocnić włoski

Brwi wyglądają dobrze tylko wtedy, gdy są mocne, gęste, błyszczące oraz mają ciemny kolor. Wszystkie te efekty można osiągnąć za pomocą dobrej odżywki – często do brwi dedykowane są te same produkty co do rzęs, dzięki czemu ich używanie jest jeszcze wygodniejsze. Stosuje się je na noc, jest to więc zupełnie bezproblemowe. Alternatywą dla odżywki może być olejek rycynowy, ale jego działanie prawdopodobnie będzie słabsze.

Nadać kolor

Piękne brwi to też włoski o głębokim kolorze – wcale nie zawsze czarnym. Nadać im głęboką czerń lub równomierny brąz może henna. Zabieg ten można wykonać za niewielką kwotę u kosmetyczki, ale jest on też bardzo łatwy do przeprowadzenia w domu.


Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij