• Home Lenor – płyny do płukania tkanin
Lenor – płyny do płukania tkanin

Lenor – płyny do płukania tkanin

Wybór dobrego płynu do płukania tkanin pozwala na cieszenie się zawsze świeżymi i przyjemnymi w dotyku ubraniami. Wybór takich produktów w sklepach jest bardzo szeroki. Klienci mogą dosłownie przebierać wśród płynów przeznaczonych do różnych rodzajów tkanin oraz odznaczających się odmiennymi zapachami i właściwościami. Od lat jedną z najbardziej znanych marek na tym rynku jest Lenor. Płyny te cieszą się ogromną popularnością między innymi ze względu na dobry stosunek jakości do ceny oraz bardzo szeroki wybór różnych produktów.

Lenor – ponad 60 lat doświadczenia

Płyny do płukania tkanin Lenor zostały wprowadzone na rynek w 1960 roku. W Stanach Zjednoczonych oraz w większej części obu Ameryk produkt dostępny jest pod nazwą Downy. Znana w Polsce nazwa występuje także w całej Europe, a do tego w Rosji, Japonii, na Tajwanie i w Hong Kongu.

Marka należy do potężnej firmy Procter & Gamble, która jest jednym ze światowych potentatów na rynku produktów higieny osobistej oraz środków czystości. Istnieje od bardzo dawna; powstała w 1837 roku, założona przez dwóch imigrantów z Wysp Brytyjskich. Przez całą resztę XIX wieku firma nieustannie rosła i zdobywała coraz większą popularność. Szczególnie ważnym momentem była dla niej amerykańska wojna domowa. Procter & Gamble stała się jednym z głównych dostawców dla armii Północy.

Dziś do firmy należy wiele znanych i popularnych na całym świecie marek. Są to między innymi:

  • Podpaski Always
  • Oral-B
  • Pantene
  • Ariel
  • Pampers

Lista marek należących do firmy jest tak długa, że prawdopodobnie każdy człowiek od czasu do czasu korzysta przynajmniej z jednego z tych produktów, nawet o tym nie wiedząc. TUTAJ znajdziesz więcej informacji na ten temat.

lenor

Świeżość i doskonały zapach po praniu

Płyny do płukania Lenor znane są przede wszystkim z bardzo przyjemnego i trwałego zapachu. Stosowanie ich daje świetne efekty w każdym przypadku, niezależnie od rodzaju tkaniny.

Oprócz płynów do prania, w ofercie marki dostępne są także perełki zapachowe. Odpowiadają one przede wszystkim za nadawanie pranym ubraniom ciekawego zapachu – oferta jest pod tym względem bardzo szeroka. Perełki takie stosuje się nieco inaczej, niż płyn do prania. W tym przypadku należy wsypać je przed rozpoczęciem prania do pustego bębna pralki.

Zarówno płyny do prania, jak i pozostałe produkty marki Lenor są także cenione za wysoką jakość. Zapach rzeczywiście utrzymuje się tu bardzo długo, a produkty są bezpieczne dla wszystkich rodzajów tkanin.

Marka znana jest również z działań na rzecz ochrony środowiska. Zarówno jej produkty, jak i stosowane do nich opakowania spełniają wszystkie obowiązujące obecnie normy z tym związane.