• Home Półgorset wraca do łask

Półgorset wraca do łask

Moda wciąż się zmienia. Od pewnego czasu wyraźnie widać, że półgorsety wróciły do mody. Dziś pełnią rolę przedłużonego biustonosza z przedłużonym dołem. Zakrywają zatem nie tylko biust, ale także nieco ciała. Dlatego jest to niezwykle seksowa bielizna.

Seksowna bielizna

Półgorset, czyli nieco przedłużony biustonosz jest niezwykle seksowy i romantyczny. Nie da się ukryć, że w tego typu bieliźnie piersi prezentują się niezwykle seksownie. Co ważne, obecnie kobiety mogą wybierać w wielu fasonach i i kolorach. Oznacza to, że tego typu bielizna jest nie tylko estetyczna, seksowna, ale także niezwykle elegancka.

Nie tylko jako bielizna

Trzeba jednak zauważyć, że obecnie półgorset to nie tylko bielizna, ale także bardzo dobry top. Choć być może nie jest to idealny strój do pracy, ale z pewnością może stanowić idealne rozwiązanie na wyjście na przyjęcie lub imprezę. Tym bardziej, że obecnie wybór fasonów jest niezwykle szeroki. Można zatem dobrać półgorset, który nie będzie się od razu kojarzył z bielizną, a stanowić będzie idealny element garderoby wyjściowej. Bardzo dobrze pasować będzie do niego przezroczysta bluzka. To sprawi, że kobieta będzie wyglądać niezwykle seksowanie i zmysłowo. To jaki wybrać półgorset zależy tylko i wyłącznie od gustu kobiety. Może być on zapinany na haftki, zamek błyskawiczny lub po prostu guziki. Wszystko jest jest tu kwestią indywidualnych upodobań kobiety.